Çaglasın Spa & Masaj

Spa & Masaj Fırsatları'nı %30'a Varan İndirimle Yakala! Yoğun iş temposu, sosyal yaşamın koşuşturmacası derken kendinize motivasyon sağlamak, .

Anna Kendrick’in LA’deki Sunday Funday’i yürüyüş, disko içerir

Sunday Funday’de, Los Angeles halkı bize şehirdeki ideal Pazar günlerini tek tek anlatıyor. Hafta sonları nereye gideceğiniz, ne yiyeceğiniz ve hayattan nasıl keyif alacağınız konusunda fikir ve ilham bulun.

Geçenlerde bir Pazar günü, Anna Kendrick bütün günü yatakta geçirdi.

“Ama dürüst olmak gerekirse, ilk uzun metrajlı filmimi yönetmeyi yeni bitirmiştim, bu yüzden vücudum ‘Hayır b-, otur’ gibiydi. Şimdilik işiniz bitti’” diye ekliyor Kendrick, sanki o tembel bir tipmiş gibi.

Son zamanlarda Kendrick, geçici olarak “The Flört Oyunu” adlı bir gerçek suç gerilim filmi yönetiyor. 1978’deki çöpçatanlık şovunda bekarlığa veda eden Cheryl Bradshaw’ın hikayesine dayanıyor ve daha sonra randevu için seçtiği büyüleyici bekarın – Daniel Zovatto’nun canlandırdığı Rodney Alcala’nın – psikopat bir seri katil olduğunu keşfediyor. Yapımcılığını da üstlenen Kendrick, Bradshaw’ı oynuyor.

Kendrick ilk kez yönetmenlik hakkında şunları söylüyor: “Beynimi bu şekilde kullanmak gerçekten canlandırıcı ve keyifli hissettirdi.”

Kıkırdayarak, “Sanırım, sorumlu olmadığım zamanlarda bile aşırı uyanıklığımın kendini kontrol olarak ifade ettiği zamanlar var, bu yüzden bu harika değil,” diye ekliyor. “Gerçekten korkutucu olsa da aslında çok fazla sorumluluk verilmesi güzeldi. Yıllardır hiç olmadığı kadar eğlendim.”

İstediği takdirde stand-up komedi kariyerine devam edebilecek olan Tony ve Oscar adayı aktris, aynı zamanda duygusal olarak taciz edici bir ilişkiye hapsolmuş bir kadın hakkında bir psikolojik gerilim filmi olan “Alice, Darling”in tanıtımını yapmakla meşguldü. Bu, Kendrick’in kendi hayatında benzer bir deneyimden sonra neredeyse geri çevireceği bir proje. Ancak Kendrick, Haberler’a terapistinin ve film ekibinin “önemli” desteğinin sette kendini güvende hissetmesine yardımcı olduğunu söyledi. “Alice, Darling” 30 Aralık’ta Los Angeles’ta sinemalarda olacak ve Kendrick, filmi tanıtmak için 14 Ocak’ta Palm Springs Uluslararası Film Festivali’nde olacak.

Kendrick’in bu günlerde pazar günleri izin alması çok nadirdir. Ancak, işi tamamlandıktan sonra “yeterince dinlenmeyi sabırsızlıkla beklediğini” söylüyor, böylece “heyecan verici” Pazar günü için yeterli enerjiye sahip olabiliyor. yürüyüş yapmak ve sürükleyici 70’ler temalı bir dans partisine katılmak. Kendrick’in Los Angeles’ta geçirdiği ideal Pazar gününün özeti, uzunluk ve netlik için düzenlendi.

07:00: En kısa sürede kahvaltı yapın, aksi takdirde “aklanma” riskini alırsınız

En geç sabah 7’de uyandığımda nihayet hayatımın o aşamasına giriyormuş gibi hissediyorum – ve bundan mutlu olup olmadığımı bilmiyorum -. Eskiden öğlene kadar sadece uyumanın şampiyonuydum ve gerçekten uyuyamayan insanlardan biri olmam biraz serseri. Ama aynı zamanda güzel ve zenginleştirici hissettiriyor.

Ben de uyandıktan sonra 90 saniye içinde yemek yemek zorunda olanlardanım, yoksa evini yakarım. Biliyorum, “Neden aç olayım? Yeni uyandım” ve ilişki kurmuyorum. Temelde beni yataktan kaldıran tek şey, gidip yemek yiyebilmem. Muayenehanede hiç kan tahlili için oruç tutmak zorunda kaldın mı bilmiyorum ama o muayenehaneye gittiğimde oradaki herkesten gizlice intikam planları yaptığımı düşünürsün. Ben her zaman “Sadece kan al ve sonra bir güç çubuğu alabilirim” gibiyim. Evde sabahları çok sıkıcı basit bir kahvaltı yapmam gerekiyor çünkü çok ciddiyim, bir yumurtanın pişmesini beklemezdim. Kesinlikle mısır gevreği, yulaf ezmesi veya bar gibi hazır ambalajlı şeyler yemem gerekiyor. Sanki tam bir güzel kahvaltı yaptığım Chrissy Teigen hayatımı yaşamıyormuşum gibi. Bunu yapıp yapmadığını bilmiyorum ama yaptığını tahmin ediyorum. Neyi biliyorum?

08:00: Uzun, istek uyandıran bir yürüyüş

Bu pazar elimden gelenin en iyisini yapıyorsam, gün batımı yürüyüşünü beklemeyeceğim. Bir sabah yürüyüşü yaparım çünkü o zaman biter. Eskiden mükemmel bir saatlik yürüyüşle yaşardım ve şimdi seçeneklerimin ya bu tam dolu, acımasız üç saatlik yürüyüş ya da 20 dakikalık bir şey olduğu bir bölgeye daha yakınım, bu sadece senin yaptığını ve yaptığını söylemek dıştan. Ama ideal bir Pazar günüyse, Laurel Kanyonu yakınlarındaki acımasız yürüyüş belki de süper acımasız değildir – adil olmak gerekirse, hiçbir zaman tam olarak yapmadım – ve kendimi çok sağlıklı bir ruh halinde buluyorum ve buna yavaşça devam ediyorum. uzun yürüyüş Ve sonrasında kendimi çok iyi hissediyorum.

11:00: Havuz başında ev yapımı kokteyller

Son zamanlarda hayatımda ilk kez bir havuzum var ve havuzlu bir eve gidersem onu ​​kullanmayacağım diye hep endişelendim. Durulandığımı söyleyeceğim ve sonra havuza gireceğim. Sanki bir angaryaymış gibi söylerken kendimi çok garip hissettiğim havuzu kullanmak için kendimi zorlamaya çalışıyorum. Bunun bir rüya olması gerektiğini biliyorum ama ben tam olarak – bana bakarak anlayabilir misin bilmiyorum – bir plaj tavşanı değilim. Sanki en beyaz, yarı saydam küçük lepistes insanıymışım gibi. Bu yüzden çoktan güneş yanığı riskine girerek bu uzun yürüyüşe çıktım.

Havuza girdiğimde, biri cevap verip gelmek isteyene kadar insanlara mesaj atıyorum. Artık bir havuzum olduğu için biraz daha çekilişim var gibi hissediyorum. Benim şirketim katlanılabilir gibi, tabii ama benim bir havuzum var, belki sen de gelmek istersin? Ayrıca evde çok fazla likörüm var çünkü kendime kokteyl yapmayı öğretiyorum, bu yüzden her kim gelirse gelsin ve yeni bir içki deneyen için kokteyl yapıyorum. Temel olarak, yumurta akı köpüğüne sahip herhangi bir kokteyl, kalabalığı memnun eder. Birinin evine gidip üstü köpüklü güzel bir şey almak hoş bir sürpriz gibi geliyor. Özellikle havuz günüyse cin kokteyli akıllıca olur gibi geliyor bana.

14:00: Değersiz TV ve paket yemek

Bir arkadaşınızla dışarıda olduğunuzda ve ikinizin de biraz güneş çarptığında ve kendinizi 8 yaşındaki bir çocuk gibi kanepede havlular içinde bulduğunuzda ve bir şeyler atıştırıp izlerken bu şeye bayılıyorum. Aşk Kördür” ya da başka bir şey. İdeal olarak, havuzda çok yüksek fikirli bir konuşma yapardık ve bilirsiniz, günün meseleleri, maneviyat, psikoloji ve tüm havalı şeyler hakkında konuşurduk. Sonra, içeri girdiğimizde değersiz realite TV izleyerek tüm güvenilirliğimizi havaya uçurmak ruh halidir.

Ucuz olmadığı için en sevdiğim suçlu zevk siparişi şeylerden biri Kavşak Mutfak. Beğenmek ahh. Çok keyifli. Yaptıkları her şey çok lezzetli ve harika. Baharatlı köfteli pizza, İmkansız purolar ve kesinlikle bir çeşit makarna. Sanırım gerçek bir yumurtayı o kadar mükemmel taklit ettikleri bir spagetti carbonara yapıyorlar, sanki sarısını bile kesmişsiniz ve karbonaranın üzerine çiseliyor. Orada ne yaptıklarını ya da ne tür bir kara büyü yaptıklarını bilmiyorum ama bunu teşvik ediyorum.

16:00: Gün batımını izleyin

Gün batımını izlemek için kesinlikle dışarı çıkmam gerekecekti. Aralık gün batımları çok çılgınca. Güneşin açısına bağlı olarak, mahallede küçük bir gezintiye çıkmak en iyisi olabilir. Bu sabah çok yoğun bir yürüyüş yaptığımız için çok zor gitmemize gerek yok, ama en iyi manzarayı yakalamak ve belki de mahalledeki bazı köpeklere merhaba demek için küçük bir yürüyüş. Bir köpeğe sahip olamayacak kadar sorumsuzum ama arada bir düzeltmeye ihtiyacım oluyor.

Yürüyüşe çıkarken müzik dinliyor olurduk. Birkaç aydır müzik döngüsünün dışındaydım çünkü ilk uzun metrajlı filmimi yönetiyordum, bu yüzden son zamanlarda arkadaşlarımın bana gönderdiği derlenmiş çalma listelerinin keyfini çıkarıyorum.

21:00: Gece Ateşinde Dans

arkadaşlarıma giderdim JT [Swierczek] ve Justin [Fix’s] etkinlik. Bunları takıyorlar – onlara ne diyeceğimi bile bilmiyorum – deneyimler gibiler. Yaptıkları en sevdiğim yapımlardan birinin adı Gece ateşi, [which is currently on break]. Bir nevi yarı temalı bar, yarı etkileşimli tiyatroydu, ancak eğer tiyatroyla etkileşime girmek istemiyorsanız, buna mecbur değilsiniz. Ayrıca 70’lerin kıyafetiyle orada olabilir, bir kokteyl alabilir ve gözlem yapabilirsiniz ve herkes çok şık giyinir. En iyi arkadaşımla son gittiğimizde, ikimiz de çok çıldırdığımızdan ve zorba gibi görüneceğimizden endişe ediyorduk ama en az giyinen bizdik. Kıyafetlerini tam anlamıyla giydiler ve ışıklı dans pistinde koşuşturmaca yapıyorsun ve herkes inanılmaz görünüyor. Herkes kendini gardırobuna ve atmosfere o kadar kaptırmış ki, şovda kimin olup kimin olmadığını anlayamıyorsunuz.

Night Fever o kadar geç gider ki, bir noktada komilerden biri tüm bu pizzalarla ortalıkta koşturur ve “Birisi yanlışlıkla tüm bu pizzayı teslim etmiş” der. O noktada, yeterince yorgun, yeterince sarhoş ve yeterince açsınızdır ki, “O pizzayı yiyeceğim” dersiniz. Yani yemek servisi yapmıyorlar, kendi başlarına, sadece bir bar, ama sonra ortaya çıkan tüm bu pizza teslimatı var ve insanlar açgözlü. Ama 19 yaşındaki bir komi, “Bilmiyorum. Pizza ister misin?”

01:00: Parıltıyı temizleyin

Sabah işim olmazsa gece 1’e kadar dışarıda kalabilirim Böyle bir geceden sonra, özellikle de muhtemelen – daha iyisini bilmeme rağmen – yüzüme ışıltı sürmeyi taahhüt ettiğim yerde, gidiyorum gerçek bir temizleyici kullanmaya başlamadan önce kendimi bir milyon makyaj mendili ve temizleme suyu kullanmaya zorlamak. Çünkü hepimiz biliyoruz ki parıltı zanaat ve makyaj dünyasının uç noktasıdır. Bu yüzden çalışkan olmalısın yoksa sonsuza kadar seninle olacak. 23 yaşımdan beri makyajımda uyuyakaldığımı sanmıyorum, bu yüzden yüzümü hala temiz ve nemli tuttuğumdan emin olmak için gerçekten çok gayretli olmaya çalışırdım. Ama bu gece, tamamen dürüst olursam muhtemelen dişlerimi fırçalamayacağım.

02:00: Bir YouTube tavşan deliğine düşmek

Muhtemelen garip bir YouTube tavşan deliğine düşeceğim. “Bir Orta Çağ uzmanı bu sahneleri tarihsel doğruluk açısından inceliyor” veya “Bir Harvard profesörü size nasıl pazarlık yapacağınızı öğretiyor” gibileri seviyorum. Ve asla hiçbirini özümsemiyorum. Hâlâ o sabah uyandığım zamanki kadar aptalım ama çok eğlenceli.

Anna Kendrick’in LA’deki Sunday Funday’i yürüyüş, disko içerir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
kadıköy escort ataşehir escort şişli escort sweet bonanza oyna kartal escort kadıköy escort halkalı escort avrupa yakası escort şişli escort avcılar escort esenyurt escort beylikdüzü escort mecidiyeköy escort istanbul escort şirinevler escort avcılar escort
mecidiyeköy escort ankara escort deneme bonusu veren siteler mamigeek.com

Reklam ve İletişim:  Whatsapp:  262 606 0 726  Skype:  live:2dedd6a4f1da91be
Yasal Uyarı: Blog Sitemiz; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır. Sitemiz ve içerisinde bulunan tüm içerikler taslak halindedir, kesinliği kanıtlanmış bilgiler değildir. Sitemiz kar amacı gütmez, ücretsiz bilgi paylaşımı yapan bir websitesi olarak yayın hayatına başlayacaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği  [email protected]  adresi ile iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Yasal süre içerisinde ilgili içerikler sitemizden kaldırılacaktır.