Çaglasın Spa & Masaj

Spa & Masaj Fırsatları'nı %30'a Varan İndirimle Yakala! Yoğun iş temposu, sosyal yaşamın koşuşturmacası derken kendinize motivasyon sağlamak, .

Los Angeles bisiklet kulüpleri bisikletçiler için güvenlik ve macera yaratıyor

Yıl boyu güneş ışığı ve manzaralı arazisiyle Los Angeles, bisiklet sürmek için bir oyun alanı olabilir, ancak şehirde tek başına gezinmek, en deneyimli bisikletçiler için bile göz korkutucu olabilir. Neyse ki, pek çok insan sizinle birlikte yuvarlanmaya hazır.

Şehirdeki her tür sürücü için bir bisiklet grubu var. Bazıları belirli zorluk seviyelerinde uzmanlaşırken, diğerleri manzara gezileri veya “düşüşlü sürüşler” (bir yaralanma olmadıkça ayak uyduramayanları beklemeyen bir tür grup sürüşü) düzenler. Birçok kulüp belirli topluluklar için tasarlanmıştır. Kadın liderliğindeki kulüpler ve LGBTQ+ bisiklet grupları kapsayıcılığa öncelik veriyor. East Side Riders ve Bicycle Meals gibi ilgi alanına dayalı gruplar, bisikleti hayır işleriyle birleştiriyor.

Sayıca güvenliğin yanı sıra, bu gruplar bazen yalnız bir şehirde bir topluluk duygusu sunabilir. East Side Riders’ın kurucu ortağı John Jones III, bisiklet sürmenin insanların muhtemelen yüzlerce kez hızla geçtikleri bölgeleri keşfetmelerine izin verdiğine inanıyor. “Size mahallenizi gezme ve mahallenizden farklı bir düzeyde keyif alma fırsatı veriyor” dedi.

Sürüşe hazır mısınız? Bir kask alın, macera duygusunu kuşanın ve bu dokuz bisiklet kulübünden birine katılın.

Denemek: Doğu Yakası Binicileri

Evsizleri beslemeyi, gençleri çete faaliyetlerinden ve uyuşturucu kullanımından uzak tutmayı ve – tabii ki – topluluk içinde bisiklet sürmeyi amaçlayan kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olan East Side Riders için rekreasyon ve fedakarlık kesişiyor. Baba-oğul ikilisi John Jones Jr. ve John Jones III tarafından kurulan grup, 100.000’den fazla ücretsiz yemek dağıttı. Haftalık gezilerin yanı sıra kulüp, piknik ve egzersiz seansları gibi özel etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Yemek dağıtımları Çarşamba günleri Compton’da (2111 W. Compton Blvd.) saat 10:00’da ve Watt cinsinden (1513 E. 103rd St.) saat 11’de yapılır.

Toplulukta fark yaratmak isteyen herkes katılabilir. Jones III, “Watts’ta yaşamak zorunda değilsiniz, Compton’da yaşamak zorunda değilsiniz, Güney Los Angeles’ta yaşamak zorunda değilsiniz” dedi.

Genellikle sürmek: Cuma akşamları ve Pazar sabahları. En son etkinliklerle ilgili ayrıntılar için Instagram’da East Side Riders’ı takip edin.

Zorluk: Kolay

Hızlı giden, kadınların önderliğindeki bir grup arıyorsanız

Bisikletle poz veren insanlar

Denemek: Karışık Irk

Bu bir yarış değil – değil mi? Slogan, Los Angeles’ta hızlı tempolu, 30 millik bir iniş sürüşü sunan Karma Yarış için doğru geliyor. Kadın liderliğindeki bisiklet grubu 2017’de başladı ve o zamandan beri yavaşlamadı. Bu kulüpte geride kalmak bir geçit törenidir. Kurucularından biri olan Jane Voodikon, her liderin bir noktada toz içinde kaldığını söyledi.

Voodikon, “Hızlı sürmek eğlencelidir,” dedi. “Pek çok insan ilk geldiklerinde o seviyede değiller ve düşüyorlar. Ama geri gelmeye devam ederlerse daha hızlı olurlar. Sırf cesaretleri kırılmadığı için pek çok sürücünün daha güçlü ve daha hızlı hale geldiğini gördük.”

Genellikle sürmek: Perşembe akşamları. En son etkinliklerle ilgili ayrıntılar için Instagram’da Mixed Race’i takip edin.

Zorluk: Zor

Bisiklet kıyafeti giyen insanlar poz veriyor

Denemek: Farklı Konuşmacılar

1983’te bir gazete ilanı olarak başlayan şey, gelecek yıl 40. yaş gününü kutlayacak olan tam teşekküllü bir bisiklet kulübü olma gücünü gösterdi. Farklı Konuşmacılar, şehirde LGBTQ+ bisikletçiler için bir alan açtı, ancak herkesi memnuniyetle karşılıyor. Bir meydan okumaya can atanlar için, haftalık yolculuklar genellikle 3.000 fit yükseklik artışı içerir ve ayda 5.000 fit kazanan bir yolculuk vardır. Rotalar genellikle yılda bir kereden fazla tekrar etmez. Kulüp, San Francisco’dan Los Angeles’a yedi günlük, 845 millik bir bisiklet bağış toplama etkinliği olan AIDS/LifeCycle’a katılıyor

Genellikle sürmek: Pazar sabahları. En son etkinliklerle ilgili ayrıntılar için Instagram’da Different Spokes’u takip edin.

Zorluk: Orta ila zor, ancak aylık olarak daha kolay sürüşler sunar.

Gerçekten türünün tek örneği olan bir grup arıyorsanız

üzerlerinde renkli ışıklar olan bisiklete binen insanların gece çekimi

(Christina Evi / Haberler)

Denemek: Venedik Elektrikli Işık Geçit Töreni

Los Angeles’ta yeni ikamet eden Marcus Gladney, şehirde LED ışıklarla donatılmış bisikleti ve “Ya yan ya da vurul” sloganıyla tanınan Sebastian “The Light Man” Butler’ı duyduğunda, onu bulmayı görev edindi. Yeni bir bisiklet aldı ve gün batımından sonra Venice Sahili’ni taradı. Sonunda Butler’ı gördüğünde Gladneyout kendini tanıttı ve aralarında bir dostluk oluştu. Bisikletçiler kör edici bisikletine yönelirken Gladney sonunda “Venedik’in kavalcısı” olmak için tekerleklerine 66 adet AA pil eşdeğeri tutturdu.

Böylece Venedik Elektrik Işığı Yürüyüşü başladı.

Yedi yıl sonra, geçit töreni her yaştan ve beceri seviyesinden biniciyi her Pazar akşamı 90 dakika boyunca Venedik’te kıyıya çıkmaya davet etmeye devam ediyor. Kâhya yakınlarda takılıyor, farlarını satmaya ve yeni bisikletlere takmaya devam ediyor. Beş kişi gümbür gümbür müzik fragmanları çekiyor (türler geçit töreninde nereye bindiğinize göre değişir). Enerji devam ederse, Gladney rotayı uzatır. Bu sertifikalı kâr amacı gütmeyen kuruluş, geceleri güvenli bisiklet sürmeyi teşvik eder.

Genellikle sürmek: Pazar günleri günbatımında, Venedik’teki Windward Plaza’da başlıyor. Her hafta geçit töreninin tam başlangıç ​​saatini öğrenmek için Instagram’da Venice Electric Light Parade’i takip edin.

Zorluk: Kolay

Los Angeles’ta bisiklet sürmek:

FTWN-B olarak tanımlanan bir grup bisikletçi arıyorsanız

Bisikletli insanların gece çekimi

Denemek: şeftali bisiklet

2017 yılında kadınlar tarafından kurulan Peach Cycling, hem bir yarış takımı hem de FTWN-B topluluğu (kadın, transgender, kadın ve nonbinary) için destekleyici bir alan oluşturan bir bisiklet kulübüdür. Yarış ekibinden “Şeftali”, binicilerin “arkadaşlık bulma, yerel bisiklet topluluğu hakkında bilgi edinme ve benzer düşünen bireylerle büyüme” yolu olarak aylık grup gezilerine ev sahipliği yapıyor. Sürüşler, kilometre ve rakıma göre değişir, ancak tüm seviyeler kabul edilir.

Genellikle sürmek: Günler ve saatler değişir. En son etkinliklerle ilgili ayrıntılar için Instagram’da Peach Cycling’i takip edin.

Zorluk: Ara kolay

Çok fazla Los Angeles geçmişi olan bir grup arıyorsanız

Bisikletli bir çitin yanında toplanan insanların yukarıdan çekilmiş fotoğrafı

Denemek: Los Angeles Tekerlekli Adamlar

Sert bisikletçilerden sıradan kruvazörlere kadar, bu kulüp herkes için bir sürüş hazırlıyor. 1945’te kuruldu, 145 kayıtlı üyesi ve web sitesinde listelenen haftalık gezilere dağılmış buluşma grubunda 400’den fazla üyesi var. Zorluk arayanlar, gözlerini Büyük Tur’a dikmelidir – en zorlu seçenek, 24 saatte SoCal boyunca 400 mili kapsar. Acemiler, daha rahat bir 20 mil ve 450 fitlik bir kazanımı kapsayan, yinelenen bir yeni gelen yolculuğuna katılabilir.

Genellikle sürmek: Perşembe günleri saat 8:30’da Ballona Creek Köprüsü’nde. Yaklaşan diğer yolculuklar için web sitesini kontrol edin.

Zorluk: Değişir

Cinsiyet açısından geniş bir grup arıyorsanız

İnsanlar bisikletleriyle bir parkta

(Vahşi Kurt Bisiklet Kolektifi)

Denemek: Vahşi Kurt Bisiklet Kolektifi

Nonbinary, trans, cinsiyetçi ve kadın bisikletçileri kutlamak için tasarlanan Wild Wolf, her beceri seviyesinden biniciyi ağırlıyor. Geçen yaz yarış grubu She Wolf Attack Team’den çıktı ve şimdi LA Cyclery ile ortak oldu. Wild Wolf yemek gezilerine ev sahipliği yapıyor (geçen ay kulüp akşam yemeği için Saffy’s’e gitti ve ardından bir queer ve trans dizisinin yer aldığı burlesk bir gösteriye gitti), 6. Cadde Viyadüğü boyunca gün batımı gezintileri ve bisiklet kampları. Sürüş zorluğu önceden Instagram’da yayınlanır.

Genellikle sürmek: Çarşamba akşamları ve diğer zamanlar. En son etkinliklerle ilgili ayrıntılar için Instagram’da Wild Wolf Cycling Collective’i takip edin.

Zorluk: Değişir

Her türlü araziyi keşfeden bir grup arıyorsanız

Arka planda dağlar olan insanlar bisikletleriyle dışarıda poz veriyor

(Marina Del Rey Bisiklet Kulübü)

Denemek: Marina del Rey Bisiklet Kulübü

Marina del Rey’de başlayın ve Hollywood Tepeleri’nden Santa Monica Dağları’na kadar her yerde bitirin. Bu bisiklet kulübü, Güney Kaliforniya boyunca hem kıyı hem de iç araziyi geçerek yolculuk başına 50 ila 70 mil yol kat ediyor. Tam sürüş çok iddialı geliyorsa, grup 25 ila 35 millik daha kısa bir versiyon sunuyor. Bu, düşmeyen bir gruptur, yani kulüp, daha zorlu tırmanışlar sırasında herkesin yetişmesini bekler. Son kişi devam etmeye hazır olduğunda, devam ederler. Bonus olarak, yol boyunca bir yemek molası var.

Genellikle sürmek: Pazar günleri saat 7:30’da Marina del Rey’de

Zorluk: orta ila zor

Eğlenceli bir zamana öncelik veren bir grup arıyorsanız

Yedi kişi bisikletleriyle bir vitrinin önünde poz veriyor

Denemek: Bizimle Gezin

Bu sıradan binicilik grubu eğlenceye, zindeliğe ve arkadaşlığa değer veriyor. Topluluğa yönelik bir salgın ihtiyaçtan doğan kulüp bugün de devam ediyor. En kolay sürüşlerine Salı günleri, biraz daha uzun yürüyüşlerine Perşembe günleri ve en zorlu sürüşlerine ayda iki Cumartesi ev sahipliği yapıyor. Her yolculuk, Ride Wit Us bisiklet mağazasından veya şehrin diğer bölgelerinden kalkarak başladığı yerde sona erer. Tüm bisiklet türleri ve sürücüleri kabul edilir ve kimse geride kalmaz. Bisikletiniz yoksa, Ride Wit Us kiralama hizmeti sunar.

Genellikle sürmek: Salı ve Perşembe günleri 18:45’te, ayda iki Cumartesi sabahı. En son etkinliklerle ilgili ayrıntılar için Instagram’da Ride Wit Us’ı takip edin.

Zorluk: Değişir

Los Angeles bisiklet kulüpleri bisikletçiler için güvenlik ve macera yaratıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
kadıköy escort ataşehir escort şişli escort sweet bonanza oyna kartal escort kadıköy escort halkalı escort avrupa yakası escort şişli escort avcılar escort esenyurt escort beylikdüzü escort mecidiyeköy escort istanbul escort şirinevler escort avcılar escort
mecidiyeköy escort ankara escort deneme bonusu veren siteler mamigeek.com

Reklam ve İletişim:  Whatsapp:  262 606 0 726  Skype:  live:2dedd6a4f1da91be
Yasal Uyarı: Blog Sitemiz; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır. Sitemiz ve içerisinde bulunan tüm içerikler taslak halindedir, kesinliği kanıtlanmış bilgiler değildir. Sitemiz kar amacı gütmez, ücretsiz bilgi paylaşımı yapan bir websitesi olarak yayın hayatına başlayacaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği  [email protected]  adresi ile iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Yasal süre içerisinde ilgili içerikler sitemizden kaldırılacaktır.