Çaglasın Spa & Masaj

Spa & Masaj Fırsatları'nı %30'a Varan İndirimle Yakala! Yoğun iş temposu, sosyal yaşamın koşuşturmacası derken kendinize motivasyon sağlamak, .

Seyahat severler için en iyi hediyeler

Bu, LA Times 2022 Hediye Rehberinin bir parçasıdır. Kılavuzun tamamına buradan bakın. Bağlantılarımızdan bazılarını kullanarak bir satın alma işlemi yaparsanız, LA Times telafi edilebilir.

Seyahat takıntılı olsanız da olmasanız da, kulağa nasıl geldiğini bilirsiniz.

Bu, size hevesle hangi kilometre-ödül programını seçeceğinizi, LAX’te ne zaman yenileme yapılacağını, San Diego’da nerede uyuyacağınızı, 14 saatlik bir uçuş için en iyi yastığın hangisi olduğunu ve tesis ücretlerinin ne kadar şeytan olduğunu söyleyecektir. kendi buluşu

Elbette bu arkadaşlar, bu ilgi alanlarına hitap eden hediyelerden memnun kalacaklardır, ancak dili bilmiyorsanız, satın almak zor olabilir. Göçebe olsanız da olmasanız da, işte biraz yardım.

Trtl seyahat yastığı

(Christopher Reynolds / Haberler)

U şeklindeki yastıkların aksine, bu bir atkı veya bandana gibi görünür ve uyurken başınızı desteklemek için dahili desteğe (ayarlanabilir plastik destek ve Velcro şerit) dayanır. Sağa mı yoksa sola mı eğileceğinize karar vermeniz gerekecek. Çoğu seyahat yastığından daha ince ve daha hafiftir (5,2 ons) ve basitçe söylemek gerekirse, o kadar salak görünmüyor. Gemiye bindikten sonra, “döngü, sarın ve şekerleme” (Trtl’nin sloganı). Droolers, üzülmeyin – makinede yıkanabilir.

49,99 $ Trtl’de

Zendure SuperMini taşınabilir şarj cihazı

Zendure Süper Mini taşınabilir pil şarj cihazı

(Christopher Reynolds / Haberler)

Bu cihaz, Zendure SuperMini, USB-A ve USB-C bağlantı noktalarına sahip, 20 watt’lık, 10.000 mAh taşınabilir bir şarj cihazıdır. (USB-C-USB-C bağlantı kablosu ile birlikte gelir.) Üç saatte tamamen şarj olan bu yaratık, aynı anda iki cihazı şarj edebilir veya şarj olurken USB-C (USB-A’dan daha hızlıdır) ile kendini şarj edebilir. USB-A üzerinden başka bir cihaz. (Bir USB-C duvar şarj cihazına ihtiyacınız varsa, bu yaklaşık 20 $’lık ayrı bir satın alımdır.) 3,1 x 2,2 x 1 inç boyutlarında ve kavisli köşeleriyle SuperMini avucunuzun içine hoş bir şekilde oturur. Mavi, gümüş, siyah, mor, nane yeşili ve pembe dahil olmak üzere canlı, cesur renklerde de gelir.

59,99 $ Zendure’de

Nidra Deep Rest göz maskesi

Nidra Deep Rest göz maskesi

(Christopher Reynolds / Haberler)

Bu maske, size göz kırpmak için alan sağlayan derinlemesine kalıplanmış göz kabı tasarımı sayesinde hafifçe takılır ancak tüm ışığı engeller. (Kafanda sütyen varmış gibi göründüğünü söyleyen sevdiklerine aldırış etme. Onlar sadece birazdan gözlerini kapatmanı kıskanıyorlar.) Ayarlanabilir bir cırt cırtlı kayış doğru oturmayı sağlar. Işığı dışarıda tutmak için burnunuzun aşağısında olduğundan emin olun.

21,95 dolar Nidra’da

Hepsi bir arada kablosuz şarj cihazı

GRIP'ten telefon tutucu ve şarj cihazı

(Christopher Reynolds / Haberler)

Arabanızda av tüfeği kullanan yarı uykulu bir arkadaşınızdan veya aile üyenizden yol tariflerinizi almak istemiyorsanız, bu çok önemli bir yol gezisi aracıdır. Şarj cihazı (15 watt) kontrol panelinize veya isterseniz ön camınıza veya eski CD çalarınıza monte edilir (bakın, bu şey hala kullanışlı!). Kablo bağlantısı yerine, telefonunuzu sıkıca yerinde tutmak için açılıp kapanan bir çift otomatik kola sahiptir ve şarj olurken yönlere güvenle bakmanıza olanak tanır. Çoğu Qi özellikli (kablosuz) cihazla uyumludur. 3,5 inç genişliğe ve 8 inç yüksekliğe kadar telefonlara uyar.

25 dolar Grip’te

Bose QuietComfort Kulaklık II

Gürültü önleyici kulaklıklar

Bunların ne kadar iyi çalıştığı ürkütücü (ve bu kasıtsız bir işitsel kelime oyunuydu). Akıllı telefonunuza bağlanma işlemi birkaç adımdan oluşur ancak basittir. Kulaklık bağlantı parçaları seçimi (küçük, orta, büyük) size rahat bir uyum sağlar ve ses bir şekilde kulağınızın şekline göre uyarlanır. Ayrıca bu kulaklıklar, önceki sürümlerden daha küçük ve daha hafiftir. Rakip seslere sahip bir oda veya bahçede, bu şeylerin büyüsü netleşiyor: Dünyanın geri kalanından perdeleniyor gibi görünüyorlar – mükemmel değil ama önemli ölçüde. Kulaklıklarım ister Beethoven ister Chicha Libre veriyor olsun, televizyondan ve eşimden gelen sesler zar zor fark ediliyordu. (Sessiz modun ve “farkında” modun olması iyi.) Ve küçük kutularında yeniden şarj olma biçimleri de harika.

299 dolar Bose’da

Apple tarafından Airtag

(Christopher Reynolds / Haberler)

Bir iPhone kullanıyorsanız ve bir şeyleri kaybetme konusunda endişeleniyorsanız, AirTag’ler anlamlıdır. Bu etiketlerden birini kontrol edilmiş bagajınıza, sırt çantanıza, anahtarlarınıza veya arabanıza iliştirin ve onları yanlış yere koyma olasılığınız azalır. Birini iPhone’unuza bağlamak iki kolay adımdır. Uzaktan, etiketler konumu göstermek ve isterseniz ses çıkarmak için Bluetooth teknolojisini ve Apple’ın Find My uygulamasını kullanır. (Ama gürültü oldukça sessiz.) Öğenize yaklaştığınızda, bir iPhone 11 veya daha yeni bir modele sahipseniz, Apple’ın Hassas Bulma özelliği, daha yakından bakmanız için size rehberlik edecek şekilde tasarlanmıştır. (Sevdiğiniz kişi daha eski bir telefon kullanıyor olsa bile, deneyimlerime göre Find My uygulaması sizi hedefinizin 20 ila 30 fit yakınına götürür.) AirTag’lerin çapı 1,26 inç ve ağırlığı 11 gramdır (yarım onstan daha az). Pil en az bir yıl dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve iPhone’unuz pil azaldığında bunu size bildirir.

29 dolar biri için ve 99 $ Apple’da dört kişilik

GoPro Hero11 Siyah

GoPro Hero 11 Kamera

Eylül ayında piyasaya sürülen bu en yeni GoPro kamera, 5.3K video çekiyor, 27 megapiksel fotoğraflar çekiyor, 33 fit su altında çalışıyor, görüntü sabitleme özelliğine sahip ve saniyede 60 kare – bazı durumlarda 240 kare – çekebiliyor. İlk GoPro’ların aksine, akıllı telefonunuzla birlikte çalışacak şekilde tasarlanmıştır, böylece hemen çekim gönderebilirsiniz. Kontrast ışığı iyi işler ve lens kaplaması, su içinde ve yakınında çekim yaparken damlacıkları engeller. İçeriği telefonunuza kablosuz olarak veya bir USB-C kablosuyla yükler. Keşke GoPro bizi devam eden hizmetler için abonelik satın almaya zorlamaya bu kadar kararlı olmasaydı, ama artık dünyanın yolu bu. Bir video yazarı için mi satın alıyorsunuz? Pil tutacağı, yönlü mikrofon ve aydınlatma gibi ekstralarla birlikte gelen Hero11 Black Creator Edition için 190 ila 290 $ daha ayırmak isteyebilirsiniz.

549,98 dolar (veya $349.98 bir yıllık aboneliği kabul ederseniz) GoPro’da

Riemot Bagaj seyahat bardaklığı

Riemot seyahat bardaklığı

(Christopher Reynolds / Haberler)

Çocuklarla seyahat eden veya sabit bir kafein damlasına ihtiyaç duyan herkes için kullanışlı olan bu cihaz, tekerlekli valizinizin geri çekilebilir kolu üzerinde kayar. Bu şekilde, bir veya iki içeceği saklamak için güvenli bir yeriniz olur. Üçüncü bir cep telefonunuzu veya pasaportunuzu tutabilir.

$29.99 Riemot’ta

HydraPak Stash 1 L sıkıştırılabilir su şişesi

Hydrapak Stash, 1 litrelik katlanabilir su şişesi

(Christopher Reynolds / Haberler)

Bu plastik kap, boşken dolu boyutunun dörtte biri kadar çöker – paketleme durumunuz sıkıysa büyük bir avantaj. 32 ons kapasiteli şişe BPA ve PVC içermez ve bunu kullanmak, dünyada daha az atılan plastik şişe anlamına gelir.

26 dolar HydraPak’ta

Nori Press kırışıklık giderici

Nori'den gezginler için kırışıklık giderici

Bazen yolda akıllı görünmek istersiniz – keskin kırışıklıklar ve kırışıksız. Bir dizi jumbo salata maşası gibi görünen bir seyahat ütüsü olan Nori Press’e girin. Şüpheliydim, ancak bununla, bir ütü masasına ihtiyaç duymadan, noktasal baskı yapabilir ve buharla kırışıklıkları giderebilirsiniz. (Yine de düz bir yüzeye ihtiyacınız olacak.)

120 dolar Nori’de

Rick Steves’in Avrupa hediye kartı

Rick Steves'in Avrupa'sı için bir hediye kartı

Bu kıtada 50’den fazla yazı geçiren seyahat uzmanı Rick Steves, haritalar ve aksesuarların (para kemerleri, elektrik dönüştürücüler ve daha fazlası) yanı sıra düzinelerce Avrupa ülkesi için rehberler sunuyor. Bir seyahat hazırlayan sevdiğiniz biri varsa, bu hediye kartlarından biri bazı ayrıntılara karar vermesine yardımcı olabilir.

Not: Steves turlar ve tren biletleri de satar, ancak bu kartları bunlar için kullanamazsınız.

10 ila 500 ABD Doları Rick Steves’in Avrupa’sında

Petzl Tikka far

Petzl Tikka far

(Christopher Reynolds / Haberler)

Evet, hemen hemen herkesin telefonunda bir el feneri vardır. Ama ya sevdiklerinizin iki elinin de serbest kalmasına ihtiyacı varsa Ve konuya biraz ışık tutalım mı? Bu yolda olabilir. Elektrik kesintileri de olabilir. Kampçılar için pazarlanan bu far (350 lümen), seyahat ettiğim her yere götürdüğüm kitin bir parçası. Geceleri kumsal, davetkar bir mağara, yarım yamalak bir ek bina – ben hazırım. Üç adet AAA pil (veya şarj edilebilir bir pil dahil değildir) alır, üç parlaklık ayarı vardır ve tabii ki kafa bandı ayarlanabilir.

34,95 dolar Petzl’de

Columbia Bora Bora II Booney şapka

Columbia'dan bir safari şapkası

Resmi olarak bu bir Columbia Bora Bora II Booney şapkası. Gayri resmi olarak, o benim en gölgeli arkadaşım. Bu şapka, standart ambalaj dizimdeki en çok yönlü şey olabilir. Onu sırt çantama atıyorum (düz bir şekilde toplanıyor) ve güneş batarsa ​​rahatlayacağımı biliyorum. Ve eğer rüzgar yükselirse, çene kayışı herhangi bir yere gitmesini engeller.

30 dolar Columbia’da

Tushy Travel portatif bide

Tushy Travel portatif bide

(Christopher Reynolds / Haberler)

“Taşınabilir bide” kulağa “kıçına sıkmak için sıktığın plastik kaptan” daha zarif geliyor, değil mi? İşte bu. Hijyene çok önem veren sevdikleriniz için bu süper hafif mekanizma katlanabilir ve sırt çantanız için bir taşıma çantası ve karabina ile birlikte gelir.

29 dolar Tushy’de

Briggs & Riley ZDX Yurtiçi Taşımalı Genişletilebilir Döner Makinesi

Briggs & Riley valizi

(Christopher Reynolds / Haberler)

Fermuarını sıkıca kapatan bu yumuşak kenarlı valizin havaalanlarında süzülmek için dört tekerleği, kıyafetlerinizi sıkıştırmak için akıllı bir sistemi ve ömür boyu garantisi var – yaygın bir teklif değil. Pahalıdır, ancak genç bir yetişkine ilk ciddi valizini alıyorsanız, önümüzdeki 20 yıl boyunca ihtiyaç duyacakları tek el bagajı bu olabilir.

499 dolar Briggs & Riley’de. West LA ve Canoga Park’ta bulunan H. Savinar Luggage Co.’da da mevcuttur.

Eagle Creek Pack-It Hızlı Yolculuk makyaj çantasını ortaya koyuyor

Eagle Creek makyaj çantası

(Christopher Reynolds / Haberler)

Bu hafif kit özenle tasarlanmıştır: İki iç bölme (diş fırçanızı saç jölenizden uzak tutmak için iyidir) ve birkaç yara bandı ve bir paket Advil gibi küçük ekstralar için bir file cep vardır. Geri dönüştürülmüş kumaştan üretilmiştir, ayrıca yıkanabilir ve suya dayanıklıdır.

20 dolar Eagle Creek’te

Daha fazla hediye rehberi

Seyahat severler için en iyi hediyeler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
kadıköy escort ataşehir escort şişli escort sweet bonanza oyna kartal escort kadıköy escort halkalı escort avrupa yakası escort şişli escort avcılar escort esenyurt escort beylikdüzü escort mecidiyeköy escort istanbul escort şirinevler escort avcılar escort
mecidiyeköy escort ankara escort deneme bonusu veren siteler mamigeek.com

Reklam ve İletişim:  Whatsapp:  262 606 0 726  Skype:  live:2dedd6a4f1da91be
Yasal Uyarı: Blog Sitemiz; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır. Sitemiz ve içerisinde bulunan tüm içerikler taslak halindedir, kesinliği kanıtlanmış bilgiler değildir. Sitemiz kar amacı gütmez, ücretsiz bilgi paylaşımı yapan bir websitesi olarak yayın hayatına başlayacaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği  [email protected]  adresi ile iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Yasal süre içerisinde ilgili içerikler sitemizden kaldırılacaktır.