Aşağı Arroyo Seco Yolu boyunca yürüyüşte LA Times'a katılın

Arda

Global Mod
Global Mod
MERHABA! Ben Deborah Vankin ve LA Times'ta sağlıklı yaşam yazarıyım. Los Angeles'ta muhteşem yürüyüşler için kapsamlı bir rehber hazırlamayı yeni bitirdik. Bu bahar patikaları test ederken arka arkaya yaklaşık 10 tek başıma yürüyüşe çıktım. Son zamanlarda arkadaşlığa can atıyorum. Bana katılmaya ne dersin?

Yürüyüş rehberimizin yayınlanmasını kutlamak için 30 LA Times abonesini 8 Haziran Cumartesi sabah 9'da patikada bana katılmaya davet ediyorum. Pasadena'da 5,2 millik kolay bir yürüyüş olan Aşağı Arroyo Seco Yolu'na gideceğiz. Patika başı San Pascual Ahırlarından başlıyor ve ana yoldan sapan birkaç kısa patika ile beton nehir havzası boyunca yolculuk ediyor. Yürüyüş aynı zamanda mimari açıdan iki büyük köprünün, 1922 San Rafael Köprüsü ve 1914 La Loma Köprüsü'nün altından geçiyor. Oldukça huzurlu.

Vücudunuzu açık havada, doğada hareket ettirmenin faydalarını ne kadar abartsam azdır. Tüm egzersizler gibi, kalp sağlığına, kas kondisyonuna ve dengeye, ayrıca zihinsel sağlığa ve genel ruh haline de faydalıdır. Yürüyüş benim için mutlu bir yer; bunu sizinle paylaşmak isterim.

Geçenlerde tek başıma yaptığım bir yürüyüşte şapkamı buraya astım. Ama arkadaşlığa hazırım. Bana katıl?

(Deborah Vankin)

Yürüyüşü birkaç hafif ama önemli esnemeyle başlatıp bitireceğim ve yol boyunca bölgenin tarihçesinden biraz bahsedeceğim. Ayrıca yürüyüş deneyimlerimi, ekipman önerilerimi ve diğer ipuçlarını da paylaşacağım – sizinkini de duymak isterim! Etkinlik, yavaş bir tempoda yürüyerek ve dinlenme molaları için zaman ayırılarak yaklaşık iki saat sürecek. Kayıt olan ilk 30 aboneye açık olacak ve katılım ücretsizdir. Katılımcıların 18 yaşında veya daha büyük olması gerekmektedir.

Aşağı Arroyo Seco Yolu, çoğunlukla düz ve nispeten iyi durumda olan toprak ve çakıllı bir yoldur. Ancak kayalık ve düzensiz kısımlar var. İyi çekiş gücü olan sağlam ayakkabılar, şapka, güneş kremi ve bol su getirin. Tasmalı köpekler memnuniyetle karşılanmaktadır.

San Pascual Bulvarı'ndaki beyzbol sahalarının bitişiğindeki park yerine veya bir yer bulursanız caddeye park edin ve San Pascual Stables otoparkına doğru yürüyün. Parkurun oradaki patikanın başında buluşacağız. İyi işaretlenmiş. Katılımcıların katılmadan önce bir feragatname imzalamaları gerekecektir. eventbrite.com'da yerinizi alın.

Umarım yolda görüşürüz!

LA Times önderliğinde bir yürüyüş

Sağlıklı yaşam yazarı Deborah Vankin liderliğindeki Aşağı Arroyo Seco Yolu.