Emma Roberts'a göre Los Angeles'ta en iyi pazar gününü nasıl geçirebilirsiniz?

Arda

Global Mod
Global Mod
Emma Roberts, 30 yıl önce Los Angeles'ta hayata nasıl hoş geldin dediğini canlı bir şekilde hatırlıyor. “3 yaşındaydım çünkü LA'le ilgili ilk anım o büyük [Northridge] Oyuncu, yakın zamanda New York'tan Zoom aracılığıyla The Times'a yaptığı açıklamada, “1994'teki depremde öldü” dedi.

En son filmi “Space Cadet”i tanıtmak için “CBS Mornings” programında yer aldıktan hemen sonra, Perşembe günü Prime Video'da prömiyeri yapılacak. Roberts, filmin baş yapımcısı olmasının yanı sıra, Florida'da parti yapan ve inanılmaz bir astronota dönüşen bir kızı canlandırıyor.

Ama şimdi ideal Pazar seyahat planına başlamaya hazır. Moda tutkunu, çevrimiçi kitap kulübü Belletrist'in kurucu ortağı ve 3 yaşında bir oğlunun annesi, sorularımı yanıtlamadan önce kendi planını yaptı.

Sunday Funday'de, LA halkı bize şehirdeki ideal Pazar günlerini adım adım anlatıyor. Nereye gideceğinize, ne yiyeceğinize ve hafta sonları hayatın tadını nasıl çıkaracağınıza dair fikirler ve ilham bulun.

“Bebeğim yanımda mı yoksa değil mi?” dedi. “Çünkü benim ideal ideal pazar günü onunla olmaktır. Ama tüm bunları yapmak için muhtemelen tek başıma yapardım.” Bununla birlikte, “Nancy Drew” ve “American Horror Story: Delicate” yıldızı fırlatma rampasından fırladı ve Laurel Canyon'da bir fincan kahveyle başlayıp “Scream Queens” yıldızının bir tür taç takmasıyla biten titizlikle planlanmış bir gün boyunca hızla ilerledi.

Bu röportaj uzunluk ve açıklık açısından hafifçe düzenlenmiş ve özetlenmiştir.

10:00: Kanyonda kahve
Eğer benim için ideal bir Pazar ise, uyuyabilirim, bu yüzden sabah 10'da Lilly'nin Kahvesi Laurel Canyon Country Store'da. Dışarıda küçük bir kahve standı var [the store] ve en iyi kahvedir. Ben buzlu lattemi ekstra bir shot espresso ve biraz vanilya ile alırım.

11:30: Süreli yayınlar için bir pop-in
Oradan genellikle Larchmont'a giderim [Boulevard]çocukluğumdan beri annemle gittiğim bir yer. Çok seviyorum [Above the Fold] gazete bayii orada, bu yüzden durup tüm dergilerimi stokluyorum çünkü her zaman her şey var: Paris Review varsa, Vogue, Cosmopolitan, Architectural Digest, British Vogue, the Atlantic, Flaunt ve kapakta kim varsa, Newsweek ve Time. Ayda tam 40 dergi alıyorum çünkü kolaj yapmayı seviyorum.

Bazen Pazar günleri havamdaysam brunch'a gidiyorum veya doğrudan öğle yemeğine gidiyorum. Larchmont Village Wine, Spirits & Cheese'e takıntılıyım [which isn’t open on Sundays] tam caddenin karşısında. Sandviçleri ölmeye değer. Ton balığını seviyorum. Eğer oranın yerlisiyseniz, sadece canları istediğinde yaptıklarını bilirsiniz, ki bu gerçekten de onların rock yıldızı.

Öğlen: Bir sürü kitap al
Oradan giderdim Gökyüzü Penceresi Kitapları ve Belletrist için bir sürü kitap alın. Kitabımız [for June was] Griffin Dunne'ın beş günde yiyip bitirdiğim “The Friday Afternoon Club” adlı kitabı. Zaten kendime bir kopyam vardı ama o kitabı herkese hediye ediyorum çünkü , yazın okunacak kitap. Üzgünüm, yaz doğum günü olan tüm arkadaşlarım, ama bir kitap alıyorsunuz. Bunu mahvettiğim için üzgünüm. Skylight'ın da harika önerileri var ve gerçekten sevimli kartpostallar ve bunun gibi şeyler satıyor.

13:00: İçinizdeki süs tutkununu şımartın
Oradan Hillhurst'e giderdim Ateş topu kızıbu gerçekten çok sevimli mağaza, harika hediyeler ve biblolar var. Noel zamanı, en harika Noel süsleri seçkisine sahipler. Ben tam bir süs tutkunuyum. En son aldığım şey, üzerinde [fish] önünde ve içinden havyar çıkıyor. Annem cin tonikleri çok seviyor, bu yüzden ona her yeri simli bir cin süsü aldım. Bayıldı. Ayrıca hediye olarak vermeyi sevdiğim John Derian tepsileri de var. Pierce & Ward'ın hemen karşısında [which is closed on Sundays], [interior designers who] evimi yaptım. Bazen sadece oraya gidip ilham alıyorum.

16:00: Bir kadeh şarap ve yıl boyu sürecek bir cin oyunu
Erkek arkadaşım ve ben gitmeyi çok seviyoruz Şarap Eczanesi Sunset Junction'da. Ayrıca biraz atıştırmalık ve yiyecek de bulunan bir şarap dükkanı ve bir şişe beyaz şarap veya portakal şarabı alıp özellikle hava güzelse birkaç saat boyunca cin oynayacağız. Biz takıntılı cin oynamakla — her zaman yanımda bir deste kart olur — ve yaklaşık bir yıldır bir skor tutuyoruz. Şu anda önde. Ben o kadar güçlü başlamadım ama daha iyiye gidiyorum, bu yüzden temiz bir sayfa açmamız ve baştan başlamamız gerektiğini düşünüyorum.

Sunset Junction'ı seviyorum. Benim için çok nostaljik çünkü 21 yaşımdan beri oraya gidiyorum.

19:00: Flanel kekler için Musso & Frank
Muhtemelen egzersiz yapmaktan bahsetmeliydim ama ideal bir Pazar günüyse muhtemelen egzersiz yapmıyorumdur, bu yüzden bir sonraki işim akşam yemeği olurdu. Bayılıyorum, bayılıyorum, bayılıyorum Musso ve Frank. Bu sadece klasik bir LA mekanı ve annem beni 5 yaşımdan beri oraya götürürdü. Ve bu bana her zaman onu düşündürüyor. Aslında geçen doğum gününü ona verdim [party] oradaydı ve çok eğlenceliydi.

Tezgahta, barda veya bir kabinde olsun, nerede oturduğumuzun önemi yok çünkü her yer muhteşem. Akşam yemeğinde, benim için bir ziyafet olan flanel kekler alıyorum. Bir krep ile bir pankek arasında bir şey ve tarif edilemezler. Yeryüzündeki cennet gibiler. Ve tabii ki, oradaki martini 10 üzerinden 10 – sadece tadı değil, sunumu da. Tek kelimeyle harika. Siparişim, barmenin uygun gördüğü şekilde bir cin martini. Ama değişiklik yapmayı sevmiyorum. Ayrıca, akşam yemeği arkadaşlarımı gerçekten iğrendiren mavi peynirle doldurulmuş zeytinleri de seviyorum. Her zaman, “Sadece deneyin!” diyorum.

21:30: Geç vakit bir filme git (belki)
Bazen kendimi iyi hissedersem annemle veya erkek arkadaşımla geç bir film izlemeye giderim. Mümkün olduğunda sinemaya gitmeyi çok severim. Sanırım annemle “The Bikeriders”ı izleyeceğiz. Jodie Comer'ı seviyorum ve onun gelmiş geçmiş en iyi aktrislerden biri olduğunu düşünüyorum.

Geceyarısı(sı): Uyku Tacını Tak
Ben gitmiyorum ile erken yatıyorum ama uyumayı seviyorum içinde erken yatarım — 11 veya 12 civarı — çünkü tüm özel yastıklarımla ilgili bir yatma vakti durumum var. Drowsy uyku maskesi takıyorum ve başınızın üzerine geçirilen Sleep Crown adlı çılgın bir yastığım var. Çok fazla seyahat ettiğim için, her zaman farklı bir yerde olduğum için uyuma şeklim her yerde aynı olmak zorunda. Bu yüzden yatma vakti şeylerim konusunda çok titizim.