Eva Longoria'ya göre Los Angeles'ta en iyi Pazar nasıl geçirilir?

Arda

Global Mod
Global Mod
Pazar günleri Eva Longoria için her zaman “kutsal” bir gün olmuştur.

Teksas'ta büyüyen Altın Küre adayı aktör, en sevdiği restoranlardan birine gitmeden önce ailesiyle birlikte Pazar ayinine giderdi. Luby'ninpatates püresi, mısır, tereyağlı ekmek ve istediği kadar soda ile kızarmış balık tabağı sipariş ederdi.

“Bugün bile bunu sipariş ederdim,” diyor. “Pazar günü için tam bir ziyafetti.”

Sunday Funday'de, LA halkı bize şehirdeki ideal Pazar günlerini adım adım anlatıyor. Nereye gideceğinize, ne yiyeceğinize ve hafta sonları hayatın tadını nasıl çıkaracağınıza dair fikirler ve ilham bulun.

On yılı aşkın bir sürenin ardından “Desperate Housewives”ın yıldızı, ilk gösterimi bu ay Apple TV+'ta yapılan “Land of Women” ile küçük ekrana büyük bir dönüş yapıyor. Longoria, kocasının bazı tehlikeli suçlulardan kaçtığını öğrendikten sonra rahat hayatından kaçmak zorunda kalan New York sosyetesi Gala'yı canlandırıyor. Longoria'nın karakteri, saklanmak için ergenlik çağındaki kızını (Victoria Bazúa) ve yaşlanan annesini (Carmen Maura) kendisiyle birlikte İspanya'nın rüya gibi şarap ülkesine getiriyor. Bu sevimli, iki dilli drama, Longoria'nın ilk kez İspanyolca oyunculuk deneyimine işaret ediyor.

“TV sanki öyleymiş gibi geliyor kasvet ve bu bana çok fazla kaygı veriyor” diyor dizinin aynı zamanda yapımcısı olan Longoria. “Her dizi distopik bir gelecekle ilgili, dünya sona eriyor, bir asteroit geliyor veya herkes zombi ve ben sadece 'Öf!' Sadece kaçmak istiyorum. Mavi gökyüzü istiyorum. Bir gösteriye bakıp, 'Oraya gitmek istiyorum' demek istiyorum. Bu gösteri tam da bu.”

Longoria genellikle Pazar günleri evinden çıkmaktan kaçınsa da (İspanyolca'da “uykulu Pazar günleri” anlamına gelen “dormingos” adını verir) Los Angeles'ta kocası José “Pepe” Bastón ile geçireceği ideal gününü bizim için planladı. ve “Santi” adını verdiği 6 yaşındaki oğlu Santiago.

Bu röportaj uzunluk ve açıklık açısından hafifçe düzenlenmiş ve özetlenmiştir.

Sabah 7: Oğluma 'ilk' kahvaltı hazırla

Oğlum uyanıp acıktığı için genellikle evde ilk kahvaltısını yapıyorum. Haşlanmış yumurtayı sever. Küçükken yumurta sarısını yemezdim. Bunu nereden aldığını bilmiyorum ama yumurta sarısını da sevmiyor. Sonra biraz hindi sosisi yiyecek. Her zaman biraz kızartılmış fasulye ve taze unlu tortilla yiyeceğim [on hand] çünkü onları haftalık yapıyorum. Sonra yatağa uzanıp film izleriz.

sabah 9: Polo Lounge'da 'bougie' ikinci kahvaltı

Pazar günleri oğlumu okula götürmeyi severiz. Polo Salonu çünkü o bir bugie. Oğlum çok buji. Oradaki krepleri seviyor, bu yüzden Pazar sabahları Polo Lounge'a gidip oğlumuza gümüş dolarlık krep almayı seviyoruz. Oradaki kapuçinoları seviyorum. Ayrıca harika bir avokado tostu da var; bu kulağa sıkıcı geliyor. Kocamın gerçekten sevdiği gerçekten iyi huevos rancherosları da var.

sabah 10:30: Barbekü temellerini alın

Kahvaltıdan sonra, şuraya uğrardık: Jayde'nin Pazarı Öğleden sonra pişireceğim yemeği almak için. Jayde's, tekila markam da dahil olmak üzere ihtiyacım olan her şeyi bulabileceğiniz yerel bir market. Ev Deben Sol. Gelip ihtiyacım olanı alıp Pazar günüme dönebilirim.

11:00: Antrenman yapmak, sonra havuza atla

Genellikle Santi havuza girer ve Pepe ile ben de Pazar günü bile antrenman yapmaya gideriz çünkü Pazar günü çok tembeliz, istediğimiz zaman antrenman yapabiliriz. Spor salonumuz havuzun hemen önünde olduğundan antrenman yaparken onu izliyoruz, ardından hemen ona katılıyoruz.

12:30: Aile ve arkadaşlarla Pazar barbeküsü

Daha sonra genellikle evde barbekü hazırlamaya başlarım. Pazar günleri her zaman barbekü yaparım. Arkadaşlarımız ve tüm çocuklar gelip havuzda takılıyorlar. Bu kesinlikle bizim geleneğimiz. Her zaman ızgara yapıyoruz, bu yüzden genellikle kaburga eti, hamburger, sosisli sandviç veya sosis bağlantıları var. Sonra bir salata yapacağım – çoğu zaman patates salatası olur – ve tüm etlerden taco yapacağız. Tavuk ve kaburgayı ızgarada pişireceğiz. Her zaman tortilla yaparız ve ben Her zaman guacamole yap. Siete cipslerim var, yeşil olanlar, evimizde olmazsa olmaz. Genellikle hazırladığım büfeden atıştırırız. Kimse gitmez. Gece olur ve sonra ben de akşam yemeğini pişiririm.

19:00: Petit Trois'da Akşam Yemeği

Herkes gittikten sonra Santi'yi yatağa yatırırız. Banyo yaptırırız, kitap okuruz ve sonra genellikle uyuyana kadar onunla yatarız. Sonra bir şeyler atıştırırız Küçük Üçlü vadide. Bu benim favorim. Tavuk ciğeri köpüğünü, midyeleri ve ayrıca bir kadeh güzel şarabı severim. Menüleri mevsimsel olduğundan her zaman farklıdır. Genellikle midye alırsak beyaz şarap içeriz, ama biftek yersek güzel bir Bordo yeriz.

Bazen Petit Trois ve Wally'nin Beverly Hills'de. [Wally’s has] harika mercimek, ekmeğin içinde yer mantarı ile doldurulmuş fırında brie peyniri, yer mantarı pizza, uğrunda ölmeye değer harika bir kemik iliği yemeği ve harika şarküteri ve peynir. Harika kokteylleri de var. Prosecco'lu bir Negroni olan Fogliano'yu almayı seviyorum. Tabii ki harika bir şarap listesi var. Wally's'te gerçekten iyi bir şişeden bir bardak içebilirsiniz; şişeyi satın almanıza gerek yok.

21:00: Yatmadan önce çay ve TV

Geri döneceğiz ve Pepe ve ben magnezyum çayımızı içeceğiz. Yatakta içeceğiz. Yatağa girmek için bir şeyler izlemeyi seviyor, bu yüzden bir dizi veya film açıyor ve iki dakika içinde dışarı çıkıyor. Sonra ben sıkışıp kalıyorum, rastgele bir diziye bağımlı oluyorum.