Gri saçlar eski rengine kavuşabilir

oburefe

Member
Ev
danışman
Rahatlama harikalar yaratır: Gri saçlar eski rengine kavuşabilir

Yazarımız aniden kafasının arkasında çok fazla gri fark etti. Bir yaz erkeği olduğunu ve onun için bir umut olduğunu öğrenir. Bir parlaklık.

Hıristiyan Schwager

Böyle kalmak zorunda değil: Bir adam parmaklarını gri saçlarının arasından aynanın önünde gezdiriyor.

Böyle kalmak zorunda değil: Bir adam parmaklarını gri saçlarının arasından aynanın önünde gezdiriyor.imago

Garip gözüküyorum Beni tanıyan herkes, değerlendirmelerini benden farklı bir şekilde haklı çıkarsalar da, kesinlikle bunu doğrulamaktan mutluluk duyacaktır.Sadece kafamın arkasını kastediyorum. Onu şimdi bir fotoğrafta gördüm. Ofiste yaratıldı ve onu ilk kez orada gördüğüm için şok edici deneyimimi hemen bir meslektaşımla paylaştım: “Arkadaki saçlarım tamamen ağarmış!” O sadece şöyle dedi: “Doğru, ama bu güzel bir gri.” Ve bir grinin diğerine benzediğini düşündüm.

Öyle değil mi, öğrendiğime göre (mesai saatlerinde değil, göz kırp, göz kırp tabii ki). Fare grisi, taş grisi ve beton grisi ile başlayan araştırmam kısa süre sonra barut grisi, gümüş grisi ve antrasite yöneldi. Arkadan görünüşüm volkan grisi ile hiçbir benzerlik göstermiyordu, daha çok kulaklara doğru parıldayan, platin grisi ipuçlarıyla ince bir kahverengi-gri renkte parıldayan taze dumanlı bir griye benziyordu.

Bazı kadın dergileri sayesinde öğrenmeye devam ettim. Örneğin, her koşulda kıyafetlerinde mavinin açık tonlarını, morun soğuk tonlarını ve soğuk eflatunu tercih etmesi gereken klasik bir yaz adamıyım. Öte yandan, yüksek sesle kesinlikle ve sonsuza kadar kaçınılması gerektiğini söylediler. Üstsüz olana kadar, sanırım.

Kuaförüm her zaman böyle korkunç sızlanmaların tamamen uygunsuz olduğunu söylerdi, gerçekte saçlar yaşlandıkça renksizleşir. Kendimi kafamda bir parça cam erişte ile hayal ettim. Sanki bu her şeyi daha iyi yapacakmış gibi. Bu nedenle, rengin bazen eski haline dönmesi beni çok rahatlattı. “Beyaz Saç Rengini Geri Alabilir” başlıklı cesaret verici bir makale beni harekete geçirdi.

35 yaşında yine kahverengi saç telleri çıkıyor

Columbia Üniversitesi’nden bir grup bilim adamı ve onların konularından ikisi hakkında okudum. 35 yaşındaki bir erkeğe göre, iki haftalık bir tatil sırasında beş tel orijinal rengine, kumral rengine döndü. 30 yaşında siyah saçlı bir kadın ise partnerinden ayrıldıktan iki ay sonra beyaz bir çizgi geliştirdi.

Stresin beni dışarıdan çok değiştirdiği sonucuna vardım. Ve sadece kafamın arkasının genç şeklini geri kazanmasına yetecek kadar dinlenmem gerektiğini. Şimdi sadece bu bağlantıları patronuma açıklamam gerekiyor. beni anlayacaktır. Saç rengi hala çok orijinal görünüyor.