Paul Scheer'e göre Los Angeles'ta en iyi Pazar nasıl geçirilir?

Arda

Global Mod
Global Mod
Paul Scheer'in “Travmanın Keyifli Hatıraları” adlı anı kitabı yalnızca üzücü ve çoğu zaman esprili itiraflardan oluşan bir derleme değil, aynı zamanda sebat etmek için tutkularımızı sürdürmek için çabalamamız gerektiğinin bir hatırlatıcısıdır. Scheer'in ilk aşkları düzyazıda ve ayrıca podcast'lerinde ortaya çıktı: “Bu Nasıl Yapıldı?” eşi June Diane Raphael ve arkadaşı Jason Mantzoukas'la ve film eleştirmeni Amy Nicholson'la birlikte “Unspooled”. Her ikisi de Scheer'in Hollywood'a olan takdirini araştırıyor.

Sunday Funday'de Los Angeles'lılar bize şehirdeki ideal Pazar günlerini tek tek anlatıyorlar. Hafta sonları nereye gideceğiniz, ne yiyeceğiniz ve hayattan nasıl keyif alacağınız konusunda fikir ve ilham bulun.

Scheer, “Çocukken kaçışlarım filmler ve TV şovlarıydı” diyor. “Bu karakterlerle sahnelerde yer almak istedim. O dünyalarda yaşamayı istediğim kadar oyuncu olmayı da isteyip istemediğimi bile bilmiyorum. 'Farklı Vuruşlar' dairesinde olmak istedim. 'Gümüş Kaşıklar'daki o trene binmek istedim.”

Çalışmaları arasında “The League”, “Black Monday” ve “Star Trek: Lower Decks” yer alan eski New Yorklu, yakın zamanda “Night Court”ta görünmesini “tam bir döngü anı” olarak anlatıyor ve orijinal serinin de öyle olduğunu belirtiyor. çocukken heyecanla izledi.

Bugün film, Scheer'in boş zamanlarını büyük ölçüde yansıtıyor. Los Feliz sakini, pazar günlerinin öncelikli olarak 10 ve 7 yaşındaki çocuklarına odaklandığını ancak aynı zamanda fandomunun diğer yönlerini ailesiyle, özellikle de sporla paylaşmak için bir fırsat olduğunu belirtiyor.

Bu röportaj, uzunluk ve netlik sağlamak amacıyla hafifçe düzenlenmiş ve özetlenmiştir.

7 am: Soğuk bir dalış ve krep

Hiçbir kahve bana soğuk bir dalış kadar iyi davranmaz. Şişirilebilir bir soğuk dalışım var. Yaptığım ilk şey soğutucuyu açıp suyu 50 dereceye düşürmek. Yaklaşık altı dakikalığına oraya giriyorum.

Pazar aynı zamanda en sevdiğim restoranlardan servis almanın keyfini çıkardığım bir gün. Druther'larım varsa, krep sipariş etmeyi çok isterim. Du-par'ın. Bence onlar en iyileri. Her ne kadar onlardan uzakta yaşasam da onları alıp fırına atıp eski lezzetlerine kavuşturacağım.

07:30: Çocukların spor programlarını tekrar kontrol edin

Hafta sonlarımı çocuklarıma ayırıyorum. Sabah 7'den akşam 9'a kadar aralıksız gidiyorum ama bu başkasının yapabileceği bir şey değil. Seal Beach'te bir AAU turnuvasındayım, ardından futbol maçı için Beverly Hills'e gidiyorum. O takımın koçluğunu yapıyorum. Harika ama rahatlatıcı değil. Bir simit aldığımız gibi değil Cesaret Simidi ve sonra işleri çöz.

08:30: Aileyi 'sokak yürüyüşüne' çıkarın

Modaya uygun yerlere gitmiyoruz. yukarı çıkmayacağız Runyon Kanyonu. Mahallemizde yürüyüş yapıyoruz; kentsel yürüyüş, sokak yürüyüşü. Köpeğimiz Bingo'yu alıp sokak yürüyüşüne çıkıyoruz.

09:30: Garaj yolunda turşu topu veya tenis kortuna bisikletle gitmek

Normalde pazar günleri yaptığımız şey – bu benim en sevdiğim şeylerden biri – ailem gerçekten turşu oynamaya başladı. Bunu evimizde oynarız ya da gideriz Vermont Kanyonuki bu da hemen yanında Yunan Tiyatrosuve tenis oynayacağız. Bisikletlerimizi Vermont Kanyonu tenis kortlarına doğru sürüyoruz ve bu kortları rezerve etmek için imkansız parklar ve rekreasyon web sitelerini gezdikten sonra yaklaşık bir saat oynayacağız.

11 am: Bir sürüş menziline girin

Aktif bir aileyiz. Ne June ne de ben golfçü değiliz ama sürücülerimiz ve kulüplerimiz var ve çocuklarla golf sahasına gidip top oynayacağız. Bir ebeveyn olarak bu gün düşündüğünüzden daha uzun. Yapılacak şeyler için bir İsviçre Ordusu aracına sahip olmanız gerekir. Yakınlarda yaşadığımız için şanslıyız Griffith Parkıbu da bize çok sayıda seçenek sunuyor. Çocuklar aktif olmak istediği için aktif hale geldik, bu da kendinizi bir yerde bulmanız anlamına geliyor. Dave ve Buster'ın Pazar günü öğleden sonra çünkü June gerçekten futbola bulaşmış durumda ve çocuklar oyun oynayabiliyor.

12:30: Umarım Clippers maçı vardır

Mükemmel bir Pazar günüyse bu, 12:30'da bir Clippers maçı olduğu anlamına gelir; ama, bu [was] 12:30 oyunlarının son yılı. [Editor’s note: The Clippers are moving into their own venue, and therefore will likely no longer need to schedule the early afternoon games that were a necessity when sharing an arena.] Clippers hakkında bir şeyler biliyorsanız, 12:30 maçları muhtemelen takım olarak en kötü maçlarımızdan bazılarıdır, ancak bu aynı zamanda tüm aileyi Clippers maçına getirebildiğim tek zamandır.

Ben de bu Pazar biletlerini almak için sezonluk biletlerimi değiştirirdim ve ailem de oraya giderdi. Crypto.com — Bu ismi söylemekte zorlanıyorum — ve atıştırmalık ve malzeme stokluyorum. bir vururdum Kızma BiraderKuş. Çocuklarım bunu yapıyor Alevli Pizza. Sonra ya iki saatlik muhteşem bir maç izleriz ya da cesaretimiz kırılmış bir şekilde ayrılırız, ama ne olursa olsun, pek ihtiyacımız olmayan bir çeşit ürünle çıkacağız.

3 öğleden sonra: Çocuklara bir film ikram edin

Her zaman ailemi film izlemeye çıkarmaya çalışıyorum. Yeni Beverly çoğu zaman gerçekten eğlenceli hafta sonu aile programları düzenlenir ve Manzara ayrıca ilginç hafta sonu programları da yapıyor. Aileyi ikna etmeye çalışıyorum: 'Hadi 'Dalgın Profesör' dizisindeki Fred MacMurray'i izleyelim. Bazen gerçekten harika çalışıyor. Onlara 'Kayıp Arkın Baskıncıları'nı ilk kez New Bev'de bir öğleden sonra gösterdim ve muhteşemdi. Onlara 'Jason ve Argonotları' gösterdim ama benim için bile o kadar iyi gitmedi.

Yeni bir film izlemek istersek sinemaya gideriz. Alamo Taslakhanesi. Çocuklarımın filmlere aşık olduğu yer burası çünkü 90 dakika boyunca domuzlar gibi yemek yiyebiliyorlar. Önlerinde bir sarsıntı olduğu sürece harika vakit geçiriyorlar ama ben onların ilgi alanlarını yükseltmeye çalışıyorum. Programlamayı seviyorum Videolar. Ailelere yönelik muhteşem öğleden sonra filmleri gösteriyorlar. Aklınıza bile gelmeyecek eğlenceli filmlerdir bunlar. Mutlaka 'Rock Okulu' olması gerekmez. Merkezin biraz daha solunda. Eski filmleri izleyerek çocuklarımın zihinlerini açmayı seviyorum.

3 pm Alternatif bir planınız olsun: TRambolinler

Yağmurlu bir günse ya da çocuklarımın morali bozuksa gidebileceğimiz tek bir yer var. Tüm ailelerin bütçesine uygun, kaşlarını çatan bir yer. Buna denir Gökyüzü Bölgesi. Burası bir trambolin parkı. Temelde bir trambolin dünyasıdır. Trambolin basketbolu. Duvardaki trambolinler. Köpük çukurlarının üzerinden geçiyorsunuz. 'Amerikan Gladyatörleri'ne aitmiş gibi görünen bu kılıçlarla savaşıyorsunuz. Sky Zone, Pazar Funday mekanımızdır. Bu gerçekleşmeyi bekleyen bir kaza. Çocuk doktorum 'Oraya gitme' dedi. Bir keresinde gidip kalça kasımı yırtmıştım. Ama geri dönmeye devam ediyorum.

17:30 Zincir restoranların temel öğelerine yeni yaklaşımlar araştırın

Günün bir sonraki büyük planı akşam yemeği ve ben akşam yemeğimi ciddiye almayı seviyorum. Herkesin beğeneceği bir şey seçmeliyim. Harika bir restorana gidemiyorum. Tüm aileyi gemiye almam gerekiyor. Bunu seviyorum [pop-up] restoran adı verildi Zincir. En sevdiğiniz fast food ürünlerini son derece lezzetli bir şekilde hazırlayan ünlü bir şef. Wagyu ile Taco Bell taco'nun yeniden yaratımını yapacaklar. Eski tarz McDonald's kızartması yaptıkları bir şey vardı.

Orada geçirdiğim en güzel gecelerden birinde Pizza Hut pizzasını yeniden yarattılar. Her yeri eski bir Pizza Hut'a benzeyecek şekilde, salata barı ve hapşırık koruyucuyla yeniden inşa ettiler. Zincir aile arasında çok popüler çünkü harika yiyecekler alıyorsunuz ama aynı zamanda çocuklarınızın yemek istediği yiyecekleri de alıyorsunuz. Kendimi yeniden çocuk gibi hissetmemi sağlıyor. Bu havayı seviyorum. Bu benim için ailemin beni Bennigan'a getirdiği zamanki gibi.

8 pm Turta ile dinlenin

Sık sık dondurma için çağrı yapılır, bazıları eve dönerken durur. Bunu çocuklar dikte ediyor. Ama laktoz intoleransım var bu yüzden vuracağım Saksağanlar. Pastalarını seviyorum. Bu muhteşem dilimleri yapıyorlar. Hepimiz bu dondurulmuş yoğurtlu turtalardan kendi dilimimizi yiyoruz. Çilek olan inanılmaz. Çoğu zaman arabada oturup pastamızdan bir dilim yeriz.